Przygotowałam wpis z kulinarnymi inspiracjami. Specjalnie dla Ciebie kolejny post „Co Lila jadła w środę”. Ciekawa jestem, co tym razem Cię zainspiruje – napisz mi o tym w komentarzu poniżej. Jeśli skorzystasz z mojego menu to pochwal się koniecznie! Prześlij zdjęcie na maila lub wklej na fanpage Lady Och Mistrzyni – będzie mi bardzo miło.
Nowym czytelnikom przypomnę wiek Liliany –  3 lata i 2 miesiące. Jeśli jesteś po raz pierwszy, przed przeczytaniem tego wpisu, proszę zapoznaj się z postem Żywienie dziecka – kształtujmy dobre nawyki, który wprowadzi Cię do tej cotygodniowej serii.

Co Lila jadła w środę? 28

Menu na cały dzień

Śniadanie

8:00

Sałatka jarzynowa. Warzywa (marchewka, seler, pietruszka, ziemniaki) ugotowałam na parze w thermomixie. Do tego dodałam jajka, groszek, ogórki kiszone, pora, jabłko i odrobinę jogurtu naturalnego. Chyba nie posądzasz mnie, że to wszytsko zrobiłam z samego rana? laughing No! to dobrze. Sałatka została nam z poprzedniego dnia.

II śniadanie

10:30

Maliny z siemieniem lnianym i miodem. Duża dawka witaminy C, która chroni przez zachorowaniem. Niestety juz kończą się nasze zapasy w zamrażarce surprised

Zupa

13:00

Szpinakowa z makaronem. Zupę jak zwykle gotuje na wywarze jarzynowym, do tego przyprawy, makaron i bezpośrednio do miseczki tłuszcz – olej lniany lub masło.

II danie

16:00

„Mamusiu, Myszka Miki – jak Ty to zrobiłaś”? Kto jeszcze widzi myszkę miki? Kuskus z sałatą lodową i indykiem, który wygląda jak facebookowy like 👍

Podwieczorek

17:30

Domowe kakao na mleku jaglanym. Pyszne, aromatyczne i zdrowe. Bez dodatku cukru rafinowanego, bez mleka krowiego. Prawdziwe kakao (gorzki proszek), a nie cukrowa mieszanka. Przepis na najlepsze domowe kakao.

Kolacja

19:00
Lila sama zrobiła kanapkę wybierając ulubione dodatki: sałatę, ser i pomidora.

Co Lila jadła?

Lubisz Lady Och Mistrzyni?

Masz ochotę na coś słodkiego?

%d bloggers like this: