5 pomysłów na serek naturalny BIELUCH

Naturalny serek –  można z niego przygotować naprawdę niezwykłe smakołyki. Idealny serek naturalny to taki, który ma w składzie mleko pasteryzowane, czyste kultury mleczarskie i …. nic więcej. Dzięki temu, że serek jest uniwersalny, można wykorzystać go na wiele sposóbów. 

Nie warto kupować serków i jogurtów z kosmicznym składem i toną cukru. Nie ma sensu podawać dziecku jogurtu owocowego, który ma tylko 6% owoców, a reszta to barwniki, aromaty i cukier. To takie proste laughing Kupujesz jeden sprawdzony serek / jogurt z prostym składem i sama robisz owocowy mix, dodając tyle owoców, ile chcesz.

Stojąc w sklepie przed lodówką w głowie mi się kręci od tych kolorowych opakowań – jest tyle produktów, a tak naprawdę nie ma w czym wybierać, bo 89% nie nadaje się do jedzenia. 

Serek naturalny typu BIELUCH

1. Placki

PRZEPIS -> (kliknij w zdjęcie)

placki misie

2. Domowe monte

domowe monte

3. Makaron z brokułami

makaron z brokułami

4.Kluseczki

Kluski z serka są idealne dla dzieci i pasują praktycznie do każdego posiłku. Za każdym razem mogą smakować inaczej – wszystko zależy z jakimi dodatkami je połączysz. Raz możesz podać na słodko – z dżemem, musem owocowym, a kolejnym razem z warzywami, sosem np. szpinakowym czy mięsem.

kluski z serka

5. Rolada szpinakowa z serkiem

rolada szpinakowa dla dzieci BLW
książka baner
Mały smakosz sam gotuje