Desery w słoikach dla dzieci

Desery w słoikach są przepyszne i mają wiele zalet. Oczywiście mam na myśli tylko te domowe słoiki laughing Przede wszystkim świetnie się prezentują. Można je zabrać ze sobą w podróż, a to też ogromny plus. Kilka lat temu bardzo często robiłam Lilce takie słoiki na wyjazd. To był HIT laughing

Z tego wpisu dowiesz się:

Jakie desery w słoikach robię na imprezy?

Jakie słoiki robiłam Lilce 4-5 lat temu i dlaczego?

Jak nazywają się nasze deserki w słoikach?

Dlaczego warto mieć e-booka DOMOWE SŁODYCZE?

No to zaczynamy ze słoikami. Najpierw pokażę Ci zdjęcia słoików z ostatniego przyjęcia. Dół to masa z przepisu na snikers (e-book „DOMOWE SŁODYCZE”). Chciałam wykorzystać borówki, więc na górę dałam owoce i daktyle.

Desery w słoikach

Tak wyglądała całość. Zrobiłam jeszcze wersję z truskawkami, jogurtem naturalnym z chia i syropem klonowym. Jak widać każdy słoiczek innej wielkości i z innej parafi, bo to zbieranina z kilku lat laughing Ale wiedz, że nie musisz mieć takich samych słoiczków.

Desery w słoikach

Desery w słoikach możesz przygotować na dłuższy spacer, ale też na urodziny i inne imprezy okolicznościowe. W e-booku DOMOWE SŁODYCZE znajdziesz kilka przepisów na znane smakołyki, w zdrowszej wersji – również słoikowej. Zobacz sobie nasze nazwy laughing Lila doskonale wie, co to jest i jak smakuje kinder czekoladka ….. ale ta z e-booka. A znajdziesz w nim 2 przepisy na tego znanego batonika. Jestem pewna, że Twoje dziecko je pokocha!

Desery w słoikach

A tutaj deser w słoiku na Nowy Rok. 

Desery w słoikach
A teraz UWAGA – pokażę Ci jakie przekąski / desery robiłam w słoikach kilka lat temu (2015 -2016). Wtedy w sklepach nie było praktycznie w ogóle produktów dla dzieci z dobrym składem, a ja chciałam unikać tych wszystkich wynalazków z dużą ilością cukru i ogólnie z kiepskimi składnikami. Dlatego na spacer czy dłuższą podróż zabierałam ze sobą np. słoiki do których wrzucałam owoce, kasze, jogurt naturalny. Znalazłam kilka starych zdjęć, zobacz moje słoiki na wyjazd.
Desery w słoikach
Desery w słoikach

Jeśli chcesz zamienić sklepowe słodycze na domowe, to musisz mieć e-booka DOMOWE SŁODYCZE. Znajdziesz w nim 31 przepisów na znane smakołyki w zdrowszej wersji, w tym 6 przepisów na desery w słoikach, które możesz zrobić np. na urodziny dziecka. Oprócz przepisów jest też wstęp z ważnymi informacjami. Zobacz koniecznie spis treści.

 • Promocja! bajkowe koktajle

  Bajkowe koktajle i smoothies

  39,00 
 • ebook domowe słodycze

  Domowe słodycze

  69,00 
 • Promocja! ebook blw ladyochmistrzyni

  Gotuj zdrowo i wychowaj Małego Smakosza BLW BONUSY

  49,00 
 • Promocja! książka domowe słodycze

  Książka domowe słodycze BONUS

  65,00 
 • książka blw

  Książka Gotuj zdrowo i wychowaj Małego Smakosza BLW

  79,00 
 • Promocja! Mały smakosz sam gotuje

  Mały Smakosz sam gotuje książka kucharska dla dzieci

  49,00 
 • Pakiet 4 ebooków: JESIEŃ, BLW, Domowe słodycze, Bajkowe koktajle

  119,00 
 • Promocja! pakiet e-booków ladyochmistrzyni

  Pakiet e-booków Gotuj zdrowo BONUSY

  79,00 
 • Promocja! książka ladyochmistrzyni

  Pakiet książek Gotuj Zdrowo dla dzieci + BONUSY

  99,00 
 • Promocja! ebook ladyochmistrzyni blw wiosna lato

  Przepisy dla dzieci BLW WIOSNA-LATO

  39,00