DCzy jesteś gotowa, aby zrezygnować ze sklepowych słodyczy?

DCzy też przeraża Cię ilość składników w batonikach i ciasteczkach “dla dzieci”?

A co jeśli powiem Ci, że nie musisz podawać dziecku słodyczy ze sklepu, bo nauczę Cię, krok po kroku, jak zrobić znane smakołyki w zdrowszej wersji? Wyglądają bardzo podobnie, w smaku pyszne, a do tego przygotowane są z wartościowych składników.

Pokażę Ci jak krok po kroku i szybko przygotować w domu pyszne smakołyki dla całej rodziny.

Już niedługo będziesz cieszyć się zdrowszymi deserami i zaskoczysz swoich bliskich ulubionymi słodyczami w wersji domowej!

Dlaczego warto robić domowe słodycze?

  1. Mają lepsze wartości odżywcze.
  2. To nie są tylko puste kalorie.
  3. Nie są tak naładowane cukrem jak te ze sklepu – sama decydujesz jak słodkie mają być smakołyki. 
  4. Niektóre można jeść bez poczucia winy nawet na śniadanie! 🙂 np raffaello. I to jest na pewno pożywniejsze śniadanie niż parówka czy płatki czekoladowe!
  5. Mniej cukru w diecie dziecka = większa ochota na inne rzeczy np. warzywa.

Opinie czytelniczek

Dlaczego polecam domowe słodycze?

Osoby, które od dawna śledzą nas na facebooku, instagramie lub czytają bloga, dobrze wiedzą, że moja córeczka Liliana (4,5 roku) nie je słodyczy ze sklepu. Nie przyzwyczaiłam jej do znanych, markowych produktów “dla dzieci”, a na widok znanego batonika w sklepie woła: “mamusiu, zrobisz mi takiego w domu”? Dzięki tej strategii zyskałam bardzo dużo – Lila to mały smakosz, który swoimi nawykami zachwyca (i czasami zawstydza) dorosłych. Jej codzienne menu bogate jest w warzywa i owoce, a jak ma ochotę na coś słodkiego, to robimy wartościowe desery! I właśnie dlatego postanowiłam stworzyć e-booka, w którym znajdziesz przepisy na nasze ulubione domowe słodycze.  Zyskasz wiedzę, inspiracje i będziesz mogła przygotować smakołyki, które nie szkodzą Twojemu dziecku. 

Zamień sklepowe na domowe!

Wszyscy kochamy słodycze, ale czytając skład czekolad, ciastek i batoników kręci się w głowie. Większość słodyczy, które można kupić w sklepie zawiera mnóstwo cukru rafinowanego, olej palmowy, barwniki i konserwanty. Niestety, ta mieszanka powoli rujnuje zdrowie. Nie musisz tego kupować, aby zaspokoić ochotę na słodkie! Wypróbuj moje przepisy na znane słodycze i ciesz się smakiem bez sztucznych dodatków. Bo można zjeść wartościowe ciastko i czuć się po nim dobrze!