Cześć!

Nazywam się Gosia – moje czytelniczki mówią o mnie “królowa dziecięcych smaków”. Ten blog powstał z miłości do gotowania, domowych słodyczy i dzieci. Jestem mamą Liliany i to właśnie ona była i jest motywacją, do tego, aby zmienić nawyki żywieniowe i dobrze się odżywiać. Lila ma 5 lat – jest Małym Smakoszem, miłośnikiem zdrowego stylu życia. Uwielbia warzywa, zakochała się w domowych słodyczach, a swoich gości częstuje rodzynkami i …. natką pietruszki.

Nieprawdopodobne?

Wiele osób mnie pyta, jak to możliwe, że Lila pije wodę i zjada obiad z dokładką. Nasza droga do sukcesu nie była łatwa, bo wszystko robiliśmy inaczej – podobno “na przekór”. Znaleźliśmy swoją własną drogę. Z różnych źródeł czerpałam wiedzę. Na początku musieliśmy zacząć zmiany od siebie, a to wymaga poświęcenia, zaangażowania i czasu.

Poznaj moje podejście do żywienia – na blogu dzielę się doświadczeniem, sprawdzonymi przepisami oraz podpowiadam jakich wyborów dokonywać. Pokażę, co Lila jadła, przekonam Cię do domowych słodyczy – doradzę jak żywić dziecko, aby wyrosło na Małego Smakosza.

Poznaj historię nazwy

Lady Żona

od 7 lat

Och Kobieta

po 30-tce innocent

Mistrzyni Mama

od 5 lat

OCHMISTRZYNI

1. dawniej: kobieta zarządzająca gospodarstwem, gospodyni
2. dawniej: nauczycielka domowa, kierująca wychowaniem i wykształceniem dzieci;

W czym Ci mogę pomóc?

Pokażę Ci moje podejście do żywienia i jeśli będziesz gotowa, to razem zmienimy nawyki Twojej rodziny! Z własnego doświadczenia wiem, że na początku nie wiadomo od czego zacząć. Jestem pewna, że zarażę Cię radością gotowania. Zobaczysz, że to wcale nie jest trudne i czasochłonne. Wystarczy dobra organizacja i planowanie. Pokażę Ci jak upiec biszkopciki, ciasteczka, a nawet zrobimy domową czekoladę! Zarażę Cię również zdrowym podejściem do słodyczy. Zamienisz SKLEPOWE smakołyki na DOMOWE. Twoje dziecko będzie tryskać zdrowiem. Udowodnię Ci, że zdrowsza żywność to nie tylko eko. Postaramy się razem zmienić nawyki i w miarę możliwości ograniczyć chemię w jedzeniu. 

 

Moje czytelniczki to mamy, które zaczynają rozszerzanie diety i interesują się zdrowym żywieniem swoich pociech. Mam nadzieję, że blog Lady Och Mistrzyni zainspiruje wiele osób i przyczyni się do niejednej rewolucji w kuchni. W Twoich rękach jest zdrowie dziecka.

Co piszą czytelnicy bloga?

Super dania! Dziecko od najmłodszych lat poznaje zdrowe dania, a nie tylko mleko, parówki, frytki, jajka, biszkopciki i inne herbatiniczki.

Sara

Serce me się raduje. Jesteś wspaniała w kwestii żywienia córki. Rewelacja, drugi raz widzę menu no i przynam szczerze, że jestem zachwycona! Bo da się zdrowo i smacznie karmić Orzeszki.

Judyta

Ja jestem nieustannie pod wrażeniem i podziwiam za konsekwencję.

Joanna

Skąd Ty się wziełaś Kobieto?! Podziwiam! Brawo,brawo dla Ciebie! I dla mnie! Za to,że natknęłam się na Twój blog.  Dziękuję Mistrzu!!!

Grażyna

Bądźmy w kontakcie

Możesz się ze mną skontaktować również mailowo: gosia@ladyochmistrzyni.pl