LADYOCHMISTRZYNI

w kuchni cuda czyni

Gotuj zdrowo i wychowaj Małego Smakosza

przepisy dla maluchów  i całej rodziny

Zapisz się 

Cześć

Fajnie, że jesteś

Nazywam się Gosia – moje czytelniczki mówią o mnie “królowa dziecięcych smaków”. Ten blog powstał z miłości do gotowania, domowych słodyczy i dzieci. Jestem mamą Liliany i to właśnie ona była i jest motywacją, do tego, aby zmienić nawyki żywieniowe i dobrze się odżywiać. Lila ma 7 lat – jest Małym Smakoszem, miłośnikiem zdrowego stylu życia. Uwielbia warzywa, zakochała się w domowych słodyczach, a swoich gości częstuje rodzynkami i …. natką pietruszki.

Nieprawdopodobne?

Wiele osób mnie pyta, jak to możliwe, że Lila pije wodę, pokochała domowe słodycze i zjada obiad z dokładką. Nasza droga do sukcesu nie była łatwa, bo wszystko robiliśmy inaczej – podobno “na przekór”. Znaleźliśmy swoją własną drogę. Ale na początku musieliśmy zacząć zmiany od siebie, a to wymagało poświęcenia, zaangażowania i czasu.

 

 

Chcesz dobrze zacząć rozszerzanie diety lub zmienić żywienie swojej rodziny na lepsze? Świetnie – zapisz się na listę i czekaj na informację w sprawie produktu, który ułatwi Twoje życie i odmieni menu całej rodziny.