Cześć! W tym miejscu znajdziesz bezpłatne inspiracje i mini e-booki. Wystarczy, że podasz maila, a ja prześlę na Twoją pocztę wybrane przez Ciebie materiały. Zadecyduj, co w tej chwili przyda Ci się najbardziej i pobierz prezent.

Bezpłatne materiały

5 pomysłów na wykorzystanie serka

Naturalny serek – niby zwykły, ale można przygotować naprawdę niezwykłe smakołyki. Dowiesz się jak wyczarować z niego pyszny deser, szybkie śniadanie czy podwieczorek.

Owocowe przekąski

Zobacz kilka sposobów na podanie owoców.  Zaskocz swoje dziecko i zrób owocową pizzę. Śmiało, pobierz już teraz, a nie będziesz żałować. Przekonasz się, że podanie owoców nie musi być nudne!

Menu Planer

Pobierz mój planer i zainspiruj się! Jeśli brakuje Ci pomysłów na śniadanie, obiad i kolację to jestem pewna, że Menu Planer ułatwi Ci zadanie i pomoże w codziennym planowaniu posiłków. Ja już wypełniłam jedną stronę, kolejne należą do Ciebie. Zgadzasz się?

Menu na imprezy

Sylwester, urodziny, imieniny czy parapetówka – w ciągu roku jest mnóstwo okazji do świętowania.  Pewnie nie raz organizujesz w domu jakąś imprezę? laughing A wtedy nie ma nic gorszego niż stanie przy garach i wymyślanie jakiś przekąsek, sałatek itd. Często jest tak, że z braku czasu robimy sprawdzone potrawy i na stole pojawia się … sałatka jarzynowa. Sięgamy po niezawodne przepisy, bo tak jest najszybciej i najprościej tongue-out Ale czas na zmiany!  Jeśli chcesz mieć menu z przekąskami pod ręką, to zapisz się na listę. Na maila dostaniesz PDFa, którego możesz sobie wydrukować. Naciśnij “Odbieram inspiracje” – w poście znajdziesz okienko, w którym wystarczy podać imię i maila.