Indyk z warzywami i kaszą

Indyk z warzywami i kaszą to kolejny pomysł na szybki obiad lub kolację. W czasie gotowania kaszy, przygotujesz mięso i w ciągu 30 minut zrobisz pyszne danie.

indyk z warzywami i kaszą

Przepis na indyka z warzywami i kaszą

Składniki:

300 g kaszy gryczanej białej

 1 filet z indyka

około 400 g mrożonej włoszczyzny

przyprawy: zioła, pieprz, słodka papryka, kurkuma

masło klarowane

Wykonanie:

Kaszę gotujemy według wskazówek na opakowaniu. Mięso kroimy w kostkę, przyprawiamy i dusimy na maśle klarowanym. Po 10 minutach dodajemy mrożone warzywa i zalewamy wodą. Całość dusimy kilkanaście minut.

Podajemy z kaszą.

Smacznego!

N

Wskazówki

Sos możesz zagęścić mąką, ale moim zdaniem jest to niepotrzebne laughing

Nie gotuj kaszy w woreczkach.

Cierpisz na brak czasu? Nie lubisz gotować? A może brakuje Ci już pomysłów? Już niedługo udowodnię, że gotowanie może być proste, przyjemne i sprytne! Poznasz 60 najlepszych przepisów wraz ze wskazówkami, które pomogą i ułatwią Ci planowanie i całą organizacje w kuchni.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych.

<div class="ml-form-embed"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-account="825833:r4w1b3e3z3"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-form="1496182:e7u3x2"><!-- [et_pb_line_break_holder] --></div>
<!-- MailerLite Universal --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->(function(m,a,i,l,e,r){ m['MailerLiteObject']=e;function f(){<!-- [et_pb_line_break_holder] -->var c={ a:arguments,q:[]};var r=this.push(c);return "number"!=typeof r?r:f.bind(c.q);}<!-- [et_pb_line_break_holder] -->f.q=f.q<!-- [et_pb_line_break_holder] -->[];m[e]=m[e]<!-- [et_pb_line_break_holder] -->f.bind(f.q);m[e].q=m[e].q<!-- [et_pb_line_break_holder] -->f.q;r=a.createElement(i);<!-- [et_pb_line_break_holder] -->var _=a.getElementsByTagName(i)[0];r.async=1;r.src=l+'?v'+(~~(new Date().getTime()/1000000));<!-- [et_pb_line_break_holder] -->_.parentNode.insertBefore(r,_);})(window, document, 'script', 'https://static.mailerlite.com/js/universal.js', 'ml');<!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->var ml_account = ml('accounts', '825833', 'r4w1b3e3z3', 'load');<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- End MailerLite Universal --><!-- [et_pb_line_break_holder] -->