Pierwszy raz? – od czego warto zacząć czytanie bloga Lady Och Mistrzyni?

Witam Cię na moim blogu i bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałaś się poświęcić swój czas, aby przejrzeć moje inspiracje. Fajnie, że jesteś! Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i nie będziesz zawiedziona! W razie pytań napisz do mnie na gosia@ladyochmistrzyni.pl

Na tej stronie zebrałam wszystkie informacje,  które pozwolą Ci szybko odnaleźć się na moim blogu Lady Och Mistrzyni.

Dowiesz się również co zyskasz odwiedzając regularnie moją stronę.

Dlaczego warto odwiedzać bloga ?

Pokazuję, co Lila jadła – MENU BLW

Sprawdzisz, co Lila jadła w ostatnim czasie. Co tydzień pokazuję posiłki mojej córki. Dzięki temu zyskasz inspiracje i prawdopodobnie już nigdy nie będziesz się zastanawiać co ugotować na obiad 🙂 #rodzinneBLW

Wszystkie posiłki, które gotuje córce zawsze znikają z talerza, a nawet prosi o dokładkę (TAK! mnie też to często zadziwia).

Osoby, które są dłużej związane z blogiem, dobrze wiedzą, że nie da się “przypadkiem” pominąć u nas jakiegoś posiłku – Lila zawsze upomni się o zupę czy kolację (a chciałaby mateczka zapomnieć w sobotę o zupie, oj chciała. Ale nie z Lilą te numery). 

I to jest właśnie fenomen tego bloga – dziecko, które od początku jadło wszystko – nie miałyśmy żadnych kryzysów żywieniowych.

Dlatego powstało to miejsce, aby pokazać dania, zdrowsze słodycze i podzielić się strategią żywienia. 

menu dla dzieci blw
menu dla dzieci

Przekonam Cię do domowych słodyczy

Domowe słodycze są idealne dla dzieci. Bez cukru rafinowanego, bez aromatów, bez szkodliwych dodatków! Poznasz proste przepisy na pyszne desery dla Twojego dziecka. Będę Cię namawiać, abyś nie wprowadzała słodkich smakołyków do diety malucha zbyt szybko 🙂

domowa awotella

Podpowiem, jak żywić dziecko

Pokażę Ci moje podejście do żywienia małego dziecka. Udowodnię Ci, że budowanie zdrowych nawyków jest ważne i ma ogromne znaczenie dla zdrowia w przyszłości. Gotuj zdrowo i wychowaj Małego Smakosza! 

Jak zacząć?

Jeśli chcesz zdrowo karmić dziecko i całą swoją rodzinę, to trafiłaś w dobre miejsce. Proponuję przejrzeć wpisy z serii “Co Lila jadła”. Cykl ten składa z ponad 60 postów.  Odszukasz tam pomysły na dania dla całej rodziny. Wierzę, że znajdziesz u mnie ogromną dawkę inspiracji.

Wcześniej warto przeczytać post “Żywienie dziecka – kształtujmy dobre nawyki”.

Kilka porad dotyczących żywienia dziecka znajdziesz w następujących artykułach:

Tego nie kupuj swojemu dziecku – zobacz zamienniki

Dlaczego warto robić dziecku domowe słodycze?

Jaki jogurt wybrać dla dziecka?

Żywienie dziecka – 10 mitów

Domowa mikstura na kaszel

Jakie słodycze kupić dziecku?

 

BLW

A może w najbliższym czasie czeka Cię wspaniała przygoda – rozszerzanie diety maluszka? Jeśli tak, to zacznij od podstawowych informacji o BLW – być może ta metoda karmienia okaże się dla Was strzałem w dziesiątkę?

KSIĄŻKA

książka BLW

KONTAKT

Możesz się ze mną skontaktować również mailowo: gosia@ladyochmistrzyni.pl